Vyrábíme

 Dstech zahájil v roce 2013 výrobu vlastního programu profilů madla na zábradlí v panelových domech a otevřel výrobní program zaměřený na zahradní doplňky, který odstartoval úspěšným výrobkem Zábrany truhlíků na okenních parapetech. V dalších letech otvírá výrobní program Odkládacích stolků, Treláží na zeď GWI a dalších výrobků zaměřených na vybavení domu a zahrady. V roce 2019 přichází na trh s Květinovou stěnou Semiramis určenou na balkóny a terasy.


kvetinova stena semiramis 3Semiramis nejen květinová stěna 

Květinová stěna Semiramis je řešena jako základní rám montovaný na zeď balkónu nebo terasy. Na základní rám opatřený nerezovými lištami se zavěšují jednotlivé uživatelské prvky. Je dodávána v provedení s obvodovým rámem v celku nebo děleným rámem a v rozpěrném provedení, kde montáž probíhá bez nutnosti vrtání do fasády. Květinová stěna Semiramis umožňuje vytvoření praktického a útulného zákoutí na balkónech a terasách, kde velké množství doplňků určených k zavěšení nabízí možnost osazení květinové stěny Semiramis podle potřeby a představ zákazníka.

 

 

 

 

 

 

zabrany truhliku dastechZábrany květinových truhíků na okeních parpetech - výroba Dastech
Tímto bezpečnostním prvkem se zaměřujeme na řešení ochrany květinových truhlíků umístěné na okenních parapetech. Zábrany květinových truhlíků na parapetech jsou vyráběny z prvotřídního materiálu, kterým je kvalitní nerezová ocel určená do exteriéru s matným, kartáčovaným povrchem. Zákazníkům je dodáván v několika rozměrových variantách a zvolit lze dokonce i způsob uchycení a provedení zábrany truhlíku bez vrtání. 

 

plastova madal

PVC madla na zábradlí v panelových domech - výroba Dastech

PVC madla na zábradlí v panelových domech vyrábíme v několika barevných variantách. Tato PVC a další typy plastových a dřevěných madel na zábradlí jsou určená pro osazení pásoviny zábradlí v panelových domech o šířce 30 mm a výšce 8 – 10 mm. PVC madlo SKW1 nabízí řadu barevných odstínů a při jeho montáži je třeba počítat s montáží odbornou firmou.

 

travni obruby dastechTravní obruby - výroba Dastech

Nový sortiment "Travní obruby" se zaměřuje na praktické řešení pro využití v zahradě. Travní obruby zamezí prorůstání trávy (plevele) nežádoucím směrem. Jejich využití je vhodné pro oddělení travního porostu okolo stromků a keřů nebo oddělení od okrasné plochy kde je plevel a tráva nežádoucí. Lze je také využít pro zamezení prorůstání trávy pod ploty.

  

odkladaci stolky dastechOdkládací stolky - výroba Dastech
Odkládací stolky prakticky rozšíří pracovní plochu v kuchyni, kanceláři nebo obývacím pokoji. Odkládací stolky jsou vyráběny v několika velikostech s ohledem na jejich využití. 

 

 

trelaze gwiTreláže pro popínavé rostliny GWI - výroba Dastech
Nerezové konzole GWI nabízí snadný způsob vytvoření rastru na zdi pro popínavé rostliny. Samotný rastr tvoří nerezový drát, se kterým se při sestavování treláže snadno pracuje v porovnání s ocelovámi lanky.

 

 

drzaky truhliku na zabradliDržáky truhlíků na zábradlí - výroba Dastech

Dastech rozšiřuje výrobní program o nerezové držáky na truhlíky. Jsou určené k montáži na madlo zábradlí o průměru 40 a 42,5 mm a umožní umístit květinový truhlík na balkonové zábradlí. 

 

 

stolky na zabradli dastechStolky na zábradlí - výroba Dastech

Nerezové stolky na zábradlí v pevném a sklopném provedení josu určeny k montáži na madlo zábradlí o rpůměru 40 a 42,5 mm.

 

 

Vaše dotazy rádi zodpovíme na bezplatné zákaznické lince 800 320 151 nebo 800 310 320.

Navštivte náš oficiální E-shop www.Obchodprobydleni.cz.

NÁŠ KOLEKTIV

Kolektiv Dastech je Vám k dispozici.

VEDENÍ

Radka Hronová
+420 603 170 967
Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

OBCHOD

Bedřich Ellmrich
+420 608 982 007
Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

ROZPOČTY

Jarmila Šarlingerová
+420 777 587 527
Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.